Klaudia Zelek oraz Kacper Kuca Mistrzami Polski Młodzików!!!

03.06.2013

Dnia 2 czerwca br. zakończyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w biegu na orientację. Tym razem gospodarzem była miejscowość Człopa (woj.zachodniopomorskie). Znakomity wynik osiągnęła 12-osobowa reprezentacja klubu UKS "Patria" Młynne.

Mistrzami Polski zostali Kacper Kuca (M14) (bieg sprinterski) - dorzucił jeszcze "srebro" w biegu klasycznym oraz Klaudia Zelek (K10) - w biegu sprinterskim.

Oprócz nich bardzo dobre wyniki osiągnęli i inni zawodnicy:
Maria Kozłowska (K12) - 4 miejsce w sprincie
Małgorzata Sroka (K11) - 6 miejsce w sprincie
Wiktoria Kozłowska (K14) - 7 miejsce w sprincie i 9 w klasyku.

W gronie ponad 300 zawodników to znakomity wynik. jesteśmy zadowoleni bowiem w klasyfikacji drużynowej zajęliśmy bardzo dobre 11 miejsce w gronie prawie 40 klubów z całej Polski.

Witold Sochacki

Oprócz nich bardzo dobre wyniki osiągnęli i inni zawodnicy:
Maria Kozłowska (K12) - 4 miejsce w sprincie
Małgorzata Sroka (K11) - 6 miejsce w sprincie
Wiktoria Kozłowska (K14) - 7 miejsce w sprincie i 9 w klasyku.

Witold Sochacki