Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt i w Piłce Nożnej Chłopców w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich

28.05.2013

W dniu 27 maja 2013 r. w Rupniowie odbyły się zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt i w Piłce Nożnej Chłopców o Puchar Wójta Gminy Limanowa w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

Oficjalnego otwarcia sportowej imprezy dokonali: Wójt Gmina Limanowa - Władysław Pazdan, Sekretarz Gminy - Marek Ziaja, Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół - Edyta Król oraz Z-ca Dyrektora w Zespole Szkół
w Rupniowie - Robert Piwowarczyk, którzy złożyli uczestnikom rozgrywek życzenia z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka.

Celem imprezy była popularyzacja piłki siatkowej i piłki nożnej wśród młodzieży z gimnazjum. Po emocjonujących rozgrywkach młodzież zajęła następujące miejsca:

- w Piłce Siatkowej Dziewcząt I miejsce wywalczyło Gimnazjum z Pisarzowej. Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego - Michał Majka.

Kolejne miejsca zajęły: II m. - Gimnazjum z Męcinie, III m. - Gimnazjum ze Starej Wsi II. Pozostałe drużyny otrzymały nagrody i dyplomy za udział w Turnieju.

Zawody w Piłkę Nożną Chłopców o Puchar Wójta Gminy Limanowa rozegrano na boisku przy Zespole Szkół. Po zaciętej rywalizacji w finałowym meczu pierwsze miejsce wywalczyło Gimnazjum z Rupniowa. Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego - Robert Piwowarczyk.

Kolejne miejsca zajęli: II m. - Gimnazjum z Pisarzowej, III m. - Gimnazjum z Mordarki. Pozostałe drużyny również otrzymały nagrody i dyplomy za udział.

Organizatorem zawodów był Urząd Gminy w Limanowej oraz Zespół Szkół w Rupniowie.

Dyplomy i nagrody drużynom wręczył Sekretarz Gminy - Marek Ziaja, Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół - Edyta Król oraz Z-ca Dyrektora w Zespole Szkół w Rupniowie - Robert Piwowarczyk.

Rozegrane zawody sportowe były jedną z ponad 70 imprez sportowo-rekreacyjno-turystycznych, które na terenie gminy Limanowa odbywają się w dniach 26 maja do 1 czerwca br. w ramach XIX Sportowego Turnieju Miast i Gmin.

Podstawowym celem organizowanego już po raz dziewiętnasty Turnieju jest promowanie zdrowego stylu życia oraz aktywności ruchowej jako najlepszej formy spędzania wolnego czasu i obudzenie aktywności ruchowej osób w każdym wieku i o różnym poziomie sprawności fizycznej. Wykaz imprez organizowanych w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu zamieszczony jest na stronie gminy.

MG
W dniu 27 maja 2013 r. w Rupniowie odbyły się zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt i w Piłce Nożnej Chłopców o Puchar Wójta Gminy Limanowa w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

Oficjalnego otwarcia sportowej imprezy dokonali: Wójt Gmina Limanowa - Władysław Pazdan, Sekretarz Gminy - Marek Ziaja, Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół - Edyta Król oraz Z-ca Dyrektora w Zespole Szkół
w Rupniowie - Robert Piwowarczyk, którzy złożyli uczestnikom rozgrywek życzenia z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka.

Celem imprezy była popularyzacja piłki siatkowej i piłki nożnej wśród młodzieży z gimnazjum. Po emocjonujących rozgrywkach młodzież zajęła następujące miejsca:

- w Piłce Siatkowej Dziewcząt I miejsce wywalczyło Gimnazjum z Pisarzowej. Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego - Michał Majka.

Kolejne miejsca zajęły: II m. - Gimnazjum z Męcinie, III m. - Gimnazjum ze Starej Wsi II. Pozostałe drużyny otrzymały nagrody i dyplomy za udział w Turnieju.

Zawody w Piłkę Nożną Chłopców o Puchar Wójta Gminy Limanowa rozegrano na boisku przy Zespole Szkół. Po zaciętej rywalizacji w finałowym meczu pierwsze miejsce wywalczyło Gimnazjum z Rupniowa. Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego - Robert Piwowarczyk.

Kolejne miejsca zajęli: II m. - Gimnazjum z Pisarzowej, III m. - Gimnazjum z Mordarki. Pozostałe drużyny również otrzymały nagrody i dyplomy za udział.

Organizatorem zawodów był Urząd Gminy w Limanowej oraz Zespół Szkół w Rupniowie.

Dyplomy i nagrody drużynom wręczył Sekretarz Gminy - Marek Ziaja, Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół - Edyta Król oraz Z-ca Dyrektora w Zespole Szkół w Rupniowie - Robert Piwowarczyk.

Rozegrane zawody sportowe były jedną z ponad 70 imprez sportowo-rekreacyjno-turystycznych, które na terenie gminy Limanowa odbywają się w dniach 26 maja do 1 czerwca br. w ramach XIX Sportowego Turnieju Miast i Gmin.

Podstawowym celem organizowanego już po raz dziewiętnasty Turnieju jest promowanie zdrowego stylu życia oraz aktywności ruchowej jako najlepszej formy spędzania wolnego czasu i obudzenie aktywności ruchowej osób w każdym wieku i o różnym poziomie sprawności fizycznej. Wykaz imprez organizowanych w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu zamieszczony jest na stronie gminy.

MG


Liczba wyświetleń: 1875
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne