Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

XIX Sportowy Turniej Miast i Gmin

22.05.2013

Gmina Limanowa wzorem lat ubiegłych zgłasza w bieżącym roku swój udział w "XIX Sportowym Turnieju Miast i Gmin", który przeprowadzony zostanie na terenie całego kraju w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

Zgłoszenie na turniej

Wykaz imprez


Gmina Limanowa wzorem lat ubiegłych zgłasza w bieżącym roku swój udział w "XIX Sportowym Turnieju Miast i Gmin", który przeprowadzony zostanie na terenie całego kraju w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

Zgłoszenie na turniej

Wykaz imprez
Liczba wyświetleń: 1569
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne