XII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

30.05.2013

Gminna Biblioteka Publiczna  w Starej Wsi wraz z Filiami bibliotecznymi chce aktywnie włączyć się w XII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom, który trwa od 1 czerwca do 8 czerwca bieżącego roku.

Chcemy zaprosić na nasze spotkania dzieci, nauczycieli, rodziców do wspólnego czytania wartościowych i pięknych książek dla dzieci. Literatura bowiem ma ogromną moc uruchamiania myśli i uczuć. Czytanie ma duży wpływ na  poszerzanie horyzontów i rozwijanie wyobraźni. Literatura wzbogaca język i kreatywność myślenia.