Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

XII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

30.05.2013

Gminna Biblioteka Publiczna  w Starej Wsi wraz z Filiami bibliotecznymi chce aktywnie włączyć się w XII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom, który trwa od 1 czerwca do 8 czerwca bieżącego roku.

Chcemy zaprosić na nasze spotkania dzieci, nauczycieli, rodziców do wspólnego czytania wartościowych i pięknych książek dla dzieci. Literatura bowiem ma ogromną moc uruchamiania myśli i uczuć. Czytanie ma duży wpływ na  poszerzanie horyzontów i rozwijanie wyobraźni. Literatura wzbogaca język i kreatywność myślenia.


Gminna Biblioteka Publiczna  w Starej Wsi wraz z Filiami bibliotecznymi chce aktywnie włączyć się w XII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom, który trwa od 1 czerwca do 8 czerwca bieżącego roku.

Chcemy zaprosić na nasze spotkania dzieci, nauczycieli, rodziców do wspólnego czytania wartościowych i pięknych książek dla dzieci. Literatura bowiem ma ogromną moc uruchamiania myśli i uczuć. Czytanie ma duży wpływ na  poszerzanie horyzontów i rozwijanie wyobraźni. Literatura wzbogaca język i kreatywność myślenia.
Liczba wyświetleń: 1580
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne