Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

X Poetyckie Ogrody

15.05.2013

W dniach 17-18 maja 2013 r. w Limanowskim Domu Kultury odbywać się będzie kolejna edycja "Poetyckich Ogrodów". W programie zaplanowano m.in. spotkanie autorskie poetów, oraz koncert poetycko-muzyczny.


"Poetyckie ogrody" to spotkania uznanych poetów z różnych miast Polski, których celem jest m.in. edukacja literacka młodzieży szkolnej oraz osób dorosłych z terenu powiatu limanowskiego, promowanie młodych talentów oraz wymiana doświadczeń i wartości przez twórców i ich wzajemna integracja.

Program "X Poetyckich Ogrodów":

17 maja /piątek/ sala widowiskowa LDK:
godz: 11:00 - spotkanie autorskie poetów (sala widowiskowa LDK)
godz: 15:00 - spotkanie autorsko-towarzyskie (Pasierbiec)

18 maja /sobota/ Limanowski Dom Kultury /patio/:
godz: 10:30 - koncert poetycko-muzyczny
W programie czytanie własnych utworów przez poetów, wystąpienia. Referaty oraz dyskusja. Oprawa muzyczna.|

godz: 13:30 - podsumowanie X edycji Poetyckich Ogrodów

W dniach 17-18 maja 2013 r. w Limanowskim Domu Kultury odbywać się będzie kolejna edycja "Poetyckich Ogrodów". W programie zaplanowano m.in. spotkanie autorskie poetów, oraz koncert poetycko-muzyczny.


"Poetyckie ogrody" to spotkania uznanych poetów z różnych miast Polski, których celem jest m.in. edukacja literacka młodzieży szkolnej oraz osób dorosłych z terenu powiatu limanowskiego, promowanie młodych talentów oraz wymiana doświadczeń i wartości przez twórców i ich wzajemna integracja.

Program "X Poetyckich Ogrodów":

17 maja /piątek/ sala widowiskowa LDK:
godz: 11:00 - spotkanie autorskie poetów (sala widowiskowa LDK)
godz: 15:00 - spotkanie autorsko-towarzyskie (Pasierbiec)

18 maja /sobota/ Limanowski Dom Kultury /patio/:
godz: 10:30 - koncert poetycko-muzyczny
W programie czytanie własnych utworów przez poetów, wystąpienia. Referaty oraz dyskusja. Oprawa muzyczna.|

godz: 13:30 - podsumowanie X edycji Poetyckich OgrodówLiczba wyświetleń: 1680
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne