Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych

30.05.2013
W oparciu o obowiązujące przepisy prawa z zakresu Ochrony Danych Osobowych oraz w oparciu o aspekty praktyczne, dedykujemy dla pracowników mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz dla Jednostek Samorządu Terytorialnego, szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych.
Omówione zostaną aspekty z jakimi spotykają się pracownicy przedsiębiorstw w codziennej pracy lub z jakimi mogą się spotkać. Ciekawym elementem jest obszar CASE STUDY czyli analiza przypadków związanych z tematyką ochrony danych osobowych w oparciu o opinie GIODO.
Przygotowane zostaną ćwiczenia (omówienie podstawowych informacji jakie powinni wynieść uczestnicy szkolenia) oraz ogólna dyskusja.

Ze szkolenia wyjdą Państwo nie tylko z wiedzą i certyfikatem ale również z gotową dokumentacją, której posiadanie jest niezbędne w świetle surowych wymagań ustawy.

Szkolenie odbędzie się 17 czerwca 2013r., godz. 9:00-16:00 w siedzibie "Fundacji dla Śląska" Katowice, ul. Warszawska 27

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

do uczestnictwa w szkoleniu, które będzie okazją do zdobycia wiedzy i wymiany poglądów na temat ochrony danych osobowych w gronie ekspertów.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie  www.europrof.pl lub uzyskają pod nr tel. 795 899 795

SERDECZNIE ZAPRASZAMY