Prezentacje Artystyczne Limanowskich Dzieci

09.05.2013

Dnia 8 maja br. w Limanowskim Domu Kultury odbył się konkurs "Prezentacje Artystyczne Limanowskich Dzieci" w ramach "Dziecięcej Triady Artystycznej". W tegorocznej edycji konkursu w Limanowskim Domu Kultury wystąpiło 13 zespołów dziecięcych i młodzieżowych z terenu gminy i miasta Limanowa. Gościnnie wystąpiła także grupa dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Dobrej.

W kategorii teatrów:

I miejsce zajęła grupa BAJTEK z Zespołu Szkół Samorządowych Nr 4 w Limanowej za spektakl KOT W BUTACH

II miejsce - grupa PLUSZAKI z Zespołu Szkół Nr 1 w Starej Wsi za spektakl ZAKLĘTA GÓRA

III miejsce - dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Limanowej za przedstawienie PRZYGODA NIEGRZECZNEJ ŻABKI

WYRÓŻNIENIE SPECJALE ZDOBYŁA GRUPA TEATRALNA ARCYDUSZKI ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Dobrej za spektakl O KRASNOLUDKACH i SIEROTCE MARYSI

W kategorii grup tanecznych:

I miejsce zdobył zespół ARS z Zespołu Szkół Samorządowych Nr 3 w Limanowej

II miejsce - formacja SZPIEDZY ze Szkoły Podstawowej w Wysokiem

III miejsce otrzymują dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Limanowej za TANIEC KWIATÓW.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i książki, a za uzyskanie czołowych miejsc dyplomy i nagrody ufundowane przez Urząd gminy Limanowa i Limanowski Dom Kultury.

W kategorii teatrów:

W kategorii grup tanecznych:

I miejsce zdobył zespół ARS z Zespołu Szkół Samorządowych Nr 3 w Limanowej

II miejsce - formacja SZPIEDZY ze Szkoły Podstawowej w Wysokiem