Podsumowanie Triady Artystycznej

25.05.2013

Koncertem z okazji Dnia Matki podsumowana została Limanowska Triada Artystyczna 2013. Koncert odbył się dn. 26 maja br. w Limanowskim Domu Kultury.

W ramach Triady Artystycznej w okresie od kwietnia do maja odbyły się trzy konkursy: Mały Konkurs Recytacji Poezji dla Dzieci, Spotkania Śpiewających Dzieci oraz Prezentacje Artystyczne Limanowskich Dzieci, podczas których prezentowały się dzieci ze szkół z terenu gminy Limanowa oraz ze szkół i przedszkoli z terenu miasta Limanowa.

Po wszystkich trzech konkursach najlepszymi okazały się 4 placówki.

• równorzędnie I miejsce zajęły:
    - Zespół Szkół nr 1 w Starej Wsi
    - Zespół Szkół Samorządowych nr 2 w Limanowej
  • równorzędne II miejsce zajęły:
    - Szkoła Podstawowa w Młynnem
    - Zespół Szkół Samorządowych nr 4 w Limanowej

Podczas koncertu podsumowującego Triadę na scenie LDK wystąpiło wielu młodych artystów, którzy prezentowali się w trakcie konkursu.

Po wszystkich trzech konkursach najlepszymi okazały się 4 placówki.

• równorzędnie I miejsce zajęły:
    - Zespół Szkół nr 1 w Starej Wsi
    - Zespół Szkół Samorządowych nr 2 w Limanowej
  • równorzędne II miejsce zajęły:
    - Szkoła Podstawowa w Młynnem
    - Zespół Szkół Samorządowych nr 4 w Limanowej