Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Mistrzostwa Gminy Limanowa w Mini Piłce Nożnej "7-piłkarskie"

16.05.2013

W dniu 16 maja 2013 r. na boisku przy Zespole Szkół nr I w Starej Wsi rozegrano Mistrzostwa Gminy Limanowa Szkół Podstawowych w Mini Piłce Nożnej "7- piłkarskie" Chłopców. Do finału gminnego awansowało 6 drużyn wyłonionych w czasie wcześniejszych eliminacji. Szkoły zostały podzielone na trzy grupy, dwa najlepsze zespoły z poszczególnych grup zagrały w finale. Celem imprezy była popularyzacja piłki nożnej wśród
dzieci oraz wyłonienie mistrza na zawody powiatowe.

Po zaciętej sportowej rywalizacji zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr I w Starej Wsi. Chłopcy grali w składzie: Palacz Kamil, Grabowski Artur, Liptak Mariusz, Bulanda Bartłomiej, Więcek Sebastian, Włodarczyk Filip, Twaróg Tomasz, Postrożny Mateusz, Mąka Jan, Lis Piotr, Król Krzysztof, Liptak Łukasz, Tomaszek Paweł. Opiekunem grupy jest nauczyciel wychowania fizycznego Marek Młynarczyk.

Kolejne miejsca zajęli:
II miejsce - SP Nowe Rybie
III miejsce - SP Mordarka
IV miejsce - SP Męcina
V miejsce - SP Siekierczyna I
VI miejsce - SP Pasierbiec

Zwycięska drużyna będzie reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych 28 maja br. w Kamienicy.

MG
W dniu 16 maja 2013 r. na boisku przy Zespole Szkół nr I w Starej Wsi rozegrano Mistrzostwa Gminy Limanowa Szkół Podstawowych w Mini Piłce Nożnej "7- piłkarskie" Chłopców. Do finału gminnego awansowało 6 drużyn wyłonionych w czasie wcześniejszych eliminacji. Szkoły zostały podzielone na trzy grupy, dwa najlepsze zespoły z poszczególnych grup zagrały w finale. Celem imprezy była popularyzacja piłki nożnej wśród
dzieci oraz wyłonienie mistrza na zawody powiatowe.

Po zaciętej sportowej rywalizacji zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr I w Starej Wsi. Chłopcy grali w składzie: Palacz Kamil, Grabowski Artur, Liptak Mariusz, Bulanda Bartłomiej, Więcek Sebastian, Włodarczyk Filip, Twaróg Tomasz, Postrożny Mateusz, Mąka Jan, Lis Piotr, Król Krzysztof, Liptak Łukasz, Tomaszek Paweł. Opiekunem grupy jest nauczyciel wychowania fizycznego Marek Młynarczyk.

Kolejne miejsca zajęli:
II miejsce - SP Nowe Rybie
III miejsce - SP Mordarka
IV miejsce - SP Męcina
V miejsce - SP Siekierczyna I
VI miejsce - SP Pasierbiec

Zwycięska drużyna będzie reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych 28 maja br. w Kamienicy.

MG


Liczba wyświetleń: 4347
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne