Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

"MEDALE W GDAŃSKU!!!"

20.05.2013

Znakomity wynik osiągnęła reprezentacja klubu "Patria" Młynne podczas rozegranej w ostatni weekend w Gdańsku I rundzie Klubowych Mistrzostw Polski w biegu na orientację.

Zawodnicy "Patrii" podczas sobotniego biegu klasycznego zdobyli złoty medal, a jego autorem był Kacper Kuca. W kategorii K12 znakomity występ dwóch młodziczek - Olga Kozłowska melduje się na 4 pozycji,
a Małgorzata Sroka na szóstej.

W niedzielę podczas biegu sprinterskiego było jeszcze lepiej. Kacper Kuca zdobywa kolejne "złoto" bezapelacyjnie wygrywając w kategorii M14. Do znakomitego wyniku Kacpra dostosowali się pozostali zawodnicy - Olga Kozłowska zdobywa brąz w K12. W tej samej kategorii Małgorzata Sroka jest tuż za nią, a w kategorii K10 brązowy medal wywalczyła Klaudia Zelek.

WS

Znakomity wynik osiągnęła reprezentacja klubu "Patria" Młynne podczas rozegranej w ostatni weekend w Gdańsku I rundzie Klubowych Mistrzostw Polski w biegu na orientację.

Zawodnicy "Patrii" podczas sobotniego biegu klasycznego zdobyli złoty medal, a jego autorem był Kacper Kuca. W kategorii K12 znakomity występ dwóch młodziczek - Olga Kozłowska melduje się na 4 pozycji,
a Małgorzata Sroka na szóstej.

W niedzielę podczas biegu sprinterskiego było jeszcze lepiej. Kacper Kuca zdobywa kolejne "złoto" bezapelacyjnie wygrywając w kategorii M14. Do znakomitego wyniku Kacpra dostosowali się pozostali zawodnicy - Olga Kozłowska zdobywa brąz w K12. W tej samej kategorii Małgorzata Sroka jest tuż za nią, a w kategorii K10 brązowy medal wywalczyła Klaudia Zelek.

WSLiczba wyświetleń: 1608
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne