Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Majówka w Kuźni u Raczków

30.05.2013

W dniu 26 maja 2013r. odbyła się Majówka w Kuźni u Władka Raczka w Pisarzowej. W magicznym miejscu przy magicznej oprawie - czary odpędziły i czarne chmury wiszące nad Pisarzową od rana. Niezwykła gościnność pana Władka jego żony Małgorzaty oraz córek Joanny i Marysi sprawiły że każdy czuł się jak na rodzinnym grillu.


Artyści kowale nie tylko prezentowali swoje dzieła lecz również instruowali uczestników imprezy jak wykonywać cuda z metalu. Atrakcji nie zabrakło nie tylko dorosłym ale również i dzieciom które mogły brać udział choćby w konkursie plastycznym "Praca kowala". W trzech kategoriach wiekowych triumfowali Kuba Strug, Patrycja Michalik oraz Ania Gąsienica - Byrcyn.

Organizatorom gratulujemy udanej imprezy życzymy powodzenia w kolejnych przedsięwzięciach i niecierpliwie czekamy na następne.

WK


W dniu 26 maja 2013r. odbyła się Majówka w Kuźni u Władka Raczka w Pisarzowej. W magicznym miejscu przy magicznej oprawie - czary odpędziły i czarne chmury wiszące nad Pisarzową od rana. Niezwykła gościnność pana Władka jego żony Małgorzaty oraz córek Joanny i Marysi sprawiły że każdy czuł się jak na rodzinnym grillu.


Artyści kowale nie tylko prezentowali swoje dzieła lecz również instruowali uczestników imprezy jak wykonywać cuda z metalu. Atrakcji nie zabrakło nie tylko dorosłym ale również i dzieciom które mogły brać udział choćby w konkursie plastycznym "Praca kowala". W trzech kategoriach wiekowych triumfowali Kuba Strug, Patrycja Michalik oraz Ania Gąsienica - Byrcyn.

Organizatorom gratulujemy udanej imprezy życzymy powodzenia w kolejnych przedsięwzięciach i niecierpliwie czekamy na następne.

WK
Liczba wyświetleń: 2527
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne