Majówka w Kuźni u Raczków

30.05.2013

W dniu 26 maja 2013r. odbyła się Majówka w Kuźni u Władka Raczka w Pisarzowej. W magicznym miejscu przy magicznej oprawie - czary odpędziły i czarne chmury wiszące nad Pisarzową od rana. Niezwykła gościnność pana Władka jego żony Małgorzaty oraz córek Joanny i Marysi sprawiły że każdy czuł się jak na rodzinnym grillu.

Artyści kowale nie tylko prezentowali swoje dzieła lecz również instruowali uczestników imprezy jak wykonywać cuda z metalu. Atrakcji nie zabrakło nie tylko dorosłym ale również i dzieciom które mogły brać udział choćby w konkursie plastycznym "Praca kowala". W trzech kategoriach wiekowych triumfowali Kuba Strug, Patrycja Michalik oraz Ania Gąsienica - Byrcyn.

Organizatorom gratulujemy udanej imprezy życzymy powodzenia w kolejnych przedsięwzięciach i niecierpliwie czekamy na następne.

WK

WK