Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

LIMANOWA BIEGAŁA Z MAPĄ

13.05.2013

W 18 miastach w naszym kraju 11 maja 2013 r. to dzień w którym "Cała Polska biegała z mapą". Także i Limanowa po raz drugi wzięła udział w tej Akcji, a to wszystko dzięki UKS "Patria" Młynne - klubowi, który właśnie w tym dniu obchodził piękną, okrągłą rocznicę 15-lecie powstania Klubu.


Na trasach zbudowanych w Parku Miejskim w Limanowej rywalizowało prawie 150 zawodników z kilkunastu miejscowości. Byli także uczestnicy z Krakowa, Tarnowskich Gór, Rajbrotu, Nowego Sącza. Najliczniejszą grupę stanowili zawodnicy z Młynnego.

Na pierwszych zgłoszonych czekała setka pamiątkowych medali, piękny numer startowy, ciekawe trasy, "coś na ząb", fitness z BnO (dzięki firmie sportlife.pl) oraz znakomita pogoda.

Na najlepszych czekały pamiątkowe medale, puchary dla zwycięzców (podczas dekoracji oraz w trakcie całej imprezy obecni byli: Jolanta Szyler - Dyrektor Wydziału Sportu i Promocji Miasta Limanowa i Wicewójt Gminy Limanowa - Franciszek Bieda) oraz jak to już jest w zwyczaju klubu z Młynnego losowanie nagród. Ta najcenniejsza - tablet, powędrowała do Młynnego, a szczęśliwcem była 8-letnia Amelka Wilczek.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy pomogli w organizacji tej imprezy: Urzędowi Miasta Limanowa, Urzędowi Gminy Limanowa, Bankowi Spółdzielczemu w Limanowej, Firmom: Elfach, Indeco, Domex, Wojtas oraz TIK - TAK P. Sukienników oraz wszystkim tym , którzy zabezpieczali punkty kontrolne na trasach.

Do zobaczenia za rok! Ale tak naprawdę to nie do końca, bowiem UKS "Patria" Młynne zaprasza w wakacje wszystkich chętnych na trzydniowe zmagania w biegu na orientację podczas XI edycji "Limanowa Cup", które to zawody, jak zwykle w międzynarodowej obsadzie odbędą się w dn. 26-28.07.2013r.

Patronat medialny nad imprezą sprawował portal limanowa in oraz sportlife.pl

WYNIKI OFICJALNE

Witold Sochacki


W 18 miastach w naszym kraju 11 maja 2013 r. to dzień w którym "Cała Polska biegała z mapą". Także i Limanowa po raz drugi wzięła udział w tej Akcji, a to wszystko dzięki UKS "Patria" Młynne - klubowi, który właśnie w tym dniu obchodził piękną, okrągłą rocznicę 15-lecie powstania Klubu.


Na trasach zbudowanych w Parku Miejskim w Limanowej rywalizowało prawie 150 zawodników z kilkunastu miejscowości. Byli także uczestnicy z Krakowa, Tarnowskich Gór, Rajbrotu, Nowego Sącza. Najliczniejszą grupę stanowili zawodnicy z Młynnego.

Na pierwszych zgłoszonych czekała setka pamiątkowych medali, piękny numer startowy, ciekawe trasy, "coś na ząb", fitness z BnO (dzięki firmie sportlife.pl) oraz znakomita pogoda.

Na najlepszych czekały pamiątkowe medale, puchary dla zwycięzców (podczas dekoracji oraz w trakcie całej imprezy obecni byli: Jolanta Szyler - Dyrektor Wydziału Sportu i Promocji Miasta Limanowa i Wicewójt Gminy Limanowa - Franciszek Bieda) oraz jak to już jest w zwyczaju klubu z Młynnego losowanie nagród. Ta najcenniejsza - tablet, powędrowała do Młynnego, a szczęśliwcem była 8-letnia Amelka Wilczek.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy pomogli w organizacji tej imprezy: Urzędowi Miasta Limanowa, Urzędowi Gminy Limanowa, Bankowi Spółdzielczemu w Limanowej, Firmom: Elfach, Indeco, Domex, Wojtas oraz TIK - TAK P. Sukienników oraz wszystkim tym , którzy zabezpieczali punkty kontrolne na trasach.

Do zobaczenia za rok! Ale tak naprawdę to nie do końca, bowiem UKS "Patria" Młynne zaprasza w wakacje wszystkich chętnych na trzydniowe zmagania w biegu na orientację podczas XI edycji "Limanowa Cup", które to zawody, jak zwykle w międzynarodowej obsadzie odbędą się w dn. 26-28.07.2013r.

Patronat medialny nad imprezą sprawował portal limanowa in oraz sportlife.pl

WYNIKI OFICJALNE

Witold Sochacki
Liczba wyświetleń: 1861
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne