Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Kowal z Pisarzowej na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Kowalskiej

16.05.2013

W dniach 10-11 maja br. Władysław Raczek - kowal z Pisarzowej wraz z bratem Wojciechem uczestniczyli w Międzynarodowym Święcie Kowali w miejscowości Ivano-Frankowsk (były Stanisławów) na Ukrainie. Festiwal Sztuki Kowalskiej zgromadził kowali z całego świata m.in. z Izraela, Finlandii, USA, Czech, Polski, Rosji, Szwecji oraz z wielu zakątków Ukrainy. Kowalstwo z Pisarzowej prezentowane było na Ukrainie już trzeci
rok z rzędu.

Galeria zdjęć z pobytu na UkrainieW dniach 10-11 maja br. Władysław Raczek - kowal z Pisarzowej wraz z bratem Wojciechem uczestniczyli w Międzynarodowym Święcie Kowali w miejscowości Ivano-Frankowsk (były Stanisławów) na Ukrainie. Festiwal Sztuki Kowalskiej zgromadził kowali z całego świata m.in. z Izraela, Finlandii, USA, Czech, Polski, Rosji, Szwecji oraz z wielu zakątków Ukrainy. Kowalstwo z Pisarzowej prezentowane było na Ukrainie już trzeci
rok z rzędu.

Galeria zdjęć z pobytu na Ukrainie

Liczba wyświetleń: 1824
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne