Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Dzień Dziecka w Gminie Limanowa

30.05.2013

W dniu 29 maja br. przy Zespole Szkół w Pisarzowej w ramach "Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich" i XIX edycji Sportowego Turnieju Miast i Gmin zorganizowana została impreza pod hasłem "Wójt Gminy Limanowa Dzieciom", mająca na celu promowanie sportu i aktywnego trybu życia.


Uroczystego otwarcia dokonali Wójt Gminy Limanowa Władysław Pazdan, Sekretarz Gminy Marek Ziaja oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Pisarzowej Magdalena Strzebońska, którzy złożyli dzieciom życzenia z okazji Dnia Dziecka.

Słońce w tym roku wyjątkowo uśmiechnęło się do dzieci, dzięki czemu wszystkie rozgrywki sportowe odbyły się planowo. Dziewczęta rywalizowały w siatkówkę na hali sportowej, natomiast piłka nożna i wielobój zręcznościowy odbyły się na Orliku przy Zespole Szkół. We wszystkich trzech dyscyplinach startowała młodzież z piętnastu szkół podstawowych z terenu naszej gminy.

Kolejność miejsc w poszczególnych dyscyplinach była następująca:

W Wieloboju Zręcznościowym:
I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Starej Wsi
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Rupniowie
III miejsce - Szkoła Podstawowa w Kłodnem

W Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt:
I miejsce - Szkoła Podstawowa w Kaninie
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Wysokiem
III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Siekierczynie

W Turnieju Piłki Nożnej Chłopców:
I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Starej Wsi
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Mordarce
III miejsce - Szkoła Podstawowa w Kłodnem

Poza rozgrywkami sportowymi na uczestników czekały liczne atrakcje takie jak eurobungee, dmuchana ścianka wspinaczkowa, lody i wata cukrowa, a wszystko to wraz ze słoneczną pogodą i roześmianymi buziami dzieci stanowiło kolorowy krajobraz udanej imprezy.

Wszystkim uczestnikom Gminnego Dnia Dziecka wraz z opiekunami serdecznie dziękujemy za tak liczny udział i wspaniałą atmosferę.

MG

GALERIA ZDJĘĆ

W dniu 29 maja br. przy Zespole Szkół w Pisarzowej w ramach "Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich" i XIX edycji Sportowego Turnieju Miast i Gmin zorganizowana została impreza pod hasłem "Wójt Gminy Limanowa Dzieciom", mająca na celu promowanie sportu i aktywnego trybu życia.


Uroczystego otwarcia dokonali Wójt Gminy Limanowa Władysław Pazdan, Sekretarz Gminy Marek Ziaja oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Pisarzowej Magdalena Strzebońska, którzy złożyli dzieciom życzenia z okazji Dnia Dziecka.

Słońce w tym roku wyjątkowo uśmiechnęło się do dzieci, dzięki czemu wszystkie rozgrywki sportowe odbyły się planowo. Dziewczęta rywalizowały w siatkówkę na hali sportowej, natomiast piłka nożna i wielobój zręcznościowy odbyły się na Orliku przy Zespole Szkół. We wszystkich trzech dyscyplinach startowała młodzież z piętnastu szkół podstawowych z terenu naszej gminy.

Kolejność miejsc w poszczególnych dyscyplinach była następująca:

W Wieloboju Zręcznościowym:
I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Starej Wsi
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Rupniowie
III miejsce - Szkoła Podstawowa w Kłodnem

W Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt:
I miejsce - Szkoła Podstawowa w Kaninie
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Wysokiem
III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Siekierczynie

W Turnieju Piłki Nożnej Chłopców:
I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Starej Wsi
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Mordarce
III miejsce - Szkoła Podstawowa w Kłodnem

Poza rozgrywkami sportowymi na uczestników czekały liczne atrakcje takie jak eurobungee, dmuchana ścianka wspinaczkowa, lody i wata cukrowa, a wszystko to wraz ze słoneczną pogodą i roześmianymi buziami dzieci stanowiło kolorowy krajobraz udanej imprezy.

Wszystkim uczestnikom Gminnego Dnia Dziecka wraz z opiekunami serdecznie dziękujemy za tak liczny udział i wspaniałą atmosferę.

MG

GALERIA ZDJĘĆLiczba wyświetleń: 3377
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne