"Tour Mszana Dolna" - sześć szczytów w jeden dzień

22.04.2013

Zapraszamy do udziału 1 maja br. roku w "Tourze Mszana Dolna" - sześć szczytów w jeden dzień, który rozpoczyna akcję " Odkrywania Beskidu Wyspowego" w 2013 roku organizowaną przez Forum Gmin Beskidu Wyspowego.

"Odkryj Beskid Wyspowy 2013"
Tour Mszana Dolna - sześć szczytów w jeden dzień Trekking dla odważnych
1 maja 2013 roku

Godz. 5.00 - Wyjście na trasę pod opieką przewodników z miejsca zbiórki / Park Miejski w Mszanie Dolnej /

• Trasa:
    - szlak czarny Adamczykowa (611 m n.p.m.)
    - szlak czarny Potaczkowa (746 m n.p.m.)
    - szlak zielony i czerwony Luboń Wielki (1022 m n.p.m.)
    - szlak czerwony i zielony Mała Góra (700 m n.p.m.)
    - szlak zielony Szczebel (976 m n.p.m.)
    - szlak czarny Lubogoszcz (968 m n.p.m.) - Baza Lubogoszcz
    - szlak czerwony Baza Lubogoszcz - Mszana Dolna
  • Różnica przy wchodzeniu: 1875 metrów
  • Różnica przy zejściu: 1875 metrów
  • Długość trasy: 27 km
  • Trekking: ok. 10-12 godzin

Godz. 17.00 - Baza sportowo-wypoczynkowa " Lubogoszcz" - grill, wręczenie pamiątkowych odznak i przejście z Bazy Lubogoszcz do Mszany Dolnej.

Udział jest bezpłatny, nie wymaga wcześniejszej rejestracji, wystarczy przyjść na miejsce zbiórki o godz. 5.00 w Parku Miejskim w Mszanie Dolnej. Trekking jest wymagający z uwagi na długość trasy oraz różnicę wzniesień i mogą w nim wziąć udział turyści o dobrej kondycji i dobrego zdrowia. Każdy uczestnik bierze udział w Tourze wokół Mszany Dolnej na własną odpowiedzialność.

Na trasie i na zakończenie przewidziany jest grill oraz pamiątkowe odznaki i stemple.

"Odkryj Beskid Wyspowy 2013"
Tour Mszana Dolna - sześć szczytów w jeden dzień Trekking dla odważnych
1 maja 2013 roku

• Trasa:
    - szlak czarny Adamczykowa (611 m n.p.m.)
    - szlak czarny Potaczkowa (746 m n.p.m.)
    - szlak zielony i czerwony Luboń Wielki (1022 m n.p.m.)
    - szlak czerwony i zielony Mała Góra (700 m n.p.m.)
    - szlak zielony Szczebel (976 m n.p.m.)
    - szlak czarny Lubogoszcz (968 m n.p.m.) - Baza Lubogoszcz
    - szlak czerwony Baza Lubogoszcz - Mszana Dolna