Mistrzostwa Gminy w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców rozstrzygnięte

16.04.2013

W dniu 16 kwietnia br. w Zespole Szkół w Starej Wsi II odbyły się zawody w Unihokeja Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych. Drużyny walczyły o zwycięstwo i udział w zawodach powiatowych.

Po zaciętej rywalizacji tytuł Mistrza Gminy Limanowa w kategorii Dziewcząt uzyskała Szkoła Podstawowa nr II w Starej Wsi, natomiast w kategorii Chłopców Szkoła Podstawowa nr I w Starej Wsi.

Zwycięska drużyna dziewcząt grała w składzie: Król Kinga, Pociecha Klaudia, Franczak Monika, Koza Patrycja, Florek Mariola, Franczak Agnieszka, Starzyk Aleksandra, Zimirska Aneta i Biedroń Julia. Opiekunem grupy jest nauczyciel wychowania fizycznego Wiesława Boruta.

Chłopcy grali w składzie: Palacz Kamil, Grabowski Artur, Liptak Mariusz, Bulanda Bartłomiej, Więcek Sebastian, Włodarczyk Filip, Twaróg Tomasz. Opiekunem grup jest nauczyciel wychowania fizycznego Marek Młynarczyk.

Drużyny dziewcząt zajęły następujące miejsca:
I m. - Szkoła Podstawowa w Starej Wsi II
II m. - Szkoła Podstawowa w Starej Wsi I
III m. - Szkoła Podstawowa w Męcinie I

Drużyny chłopców zajęły następujące miejsca:
I m. - Szkoła Podstawowa w Starej Wsi I
II m. - Szkoła Podstawowa w Męcinie I
III m. - Szkoła Podstawowa w Starej Wsi II
IV m. - Szkoła Podstawowa w Męcinie II

Dyplomy i nagrody wszystkim drużynom, które wzięły udział w zawodach wręczyli ; Władysław Pazdan - Wójt Gminy Limanowa oraz Marek Twaróg - Dyrektor Zespołu Szkół w Starej Wsi II.

Gratulujemy i życzymy zwycięskim drużynom dalszych sukcesów na zawodach powiatowych, które odbędą się 18 kwietnia br. w Zespole Szkół w Starej Wsi II .

MG

Drużyny dziewcząt zajęły następujące miejsca:
I m. - Szkoła Podstawowa w Starej Wsi II
II m. - Szkoła Podstawowa w Starej Wsi I
III m. - Szkoła Podstawowa w Męcinie I

Drużyny chłopców zajęły następujące miejsca:
I m. - Szkoła Podstawowa w Starej Wsi I
II m. - Szkoła Podstawowa w Męcinie I