Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej Chłopców

11.03.2013

W dniu 12 marca br. w Zespole Szkół w Rupniowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa Gimnazjów w Piłce Ręcznej Chłopców. Na parkiecie zaprezentowało się łącznie 6 drużyn, które zagrały w systemie każdy z każdym.

Po zaciętej i pełnej emocji rywalizacji zwycięstwo wywalczyła drużyna z Pasierbca, która w meczu o 1 miejsce pokonała drużynę Gospodarzy.

Zwycięska drużyna grała w składzie: Gąsiorek Kacper, Juszczak Krystian, Guzik Przemysław, Rozum Daniel, Smoter Dawid, Zapała Marcin, Twaróg Jacek, Twaróg Jerzyk, Guzik Krystian, Mucha Arkadiusz, Gurgul Krzysztof, Ryś Kamil. Opiekunem zespołu jest nauczyciel wychowania fizycznego Marek Golonka.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
I miejsce - Pasierbiec
II miejsce - Rupniów
III miejsce- Mordarka
IV miejsce - Pisarzowa
V-VI miejsce Stara Wieś II - Męcina

Dyplomy i nagrody wszystkim drużynom, które wzięły udział w zawodach wręczyła: Dyrektor GZOS - Król Edyta, reprezenująca Wójta Gminy Limanowa.

Zwycięska drużyna zagra na zawodach powiatowych 19 marca br. w ZSM Nr 1 w Mszanie Dolnej. Życzymy powodzenia!

MG

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
I miejsce - Pasierbiec
II miejsce - Rupniów