Gimnazjalistki z Mordarki najlepsze w piłce ręcznej

26.03.2013

W dniu 25 marca br. w Zespole Szkół w Rupniowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Ręcznej Dziewcząt Gimnazjów. Na parkiecie zaprezentowało się łącznie 5 zespołów, które walczyły o udział w zawodach powiatowych.

Po zaciętej i pełnej emocji rywalizacji tytuł Mistrza Gminy Limanowa Dziewcząt przypadł drużynie z Gimnazjum z Mordarki.

Zwycięska drużyna dziewcząt grała w składzie: Wojtas Aleksandra, Twaróg Gabriela, Hebda Natalia, Szewczyk Karolina, Grzyb Dominika, Janczy Daria, Kubacka Monika, Dyrek Katarzyna, Lupa Natalia, Skoczeń Klaudia, Wójcik Natalia, Król Beata, Lis Monika. Opiekunem grupy jest nauczyciel wychowania fizycznego Magdalena Kindlik.

Klasyfikacja ogólna:
I miejsce - Mordarka
II miejsce - Rupniów
III miejsce - Stara Wieś I
IV miejsce - Stara Wieś II
V miejsce - Pasierbiec

Dyplomy i nagrody wszystkim drużynom, które wzięły udział w zawodach wręczył Robert Piwowarczyk - Z-ca Dyrektora Zespołu Szkół w Rupniowie.

M.G.

Klasyfikacja ogólna: