Ogólnopolski Konkurs Poetycki

21.02.2013

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Józefa Kosakowskiego. Konkurs już po raz piętnasty organizuje Gminny Ośrodek Kultury w Iwkowej, a ma on celu popularyzację kultury ludowej we wszystkich jej aspektach.

Chętni do wzięcia udziału w Konkursie powinni przesłać zestawy wierszy o tematyce ludowej na adres GOK w Iwkowej do dnia 30 kwietnia br.

Zachęcamy mieszkańców naszej gminy do uczestnictwa w Konkursie.

Szczegóły w Regulaminie.

Zachęcamy mieszkańców naszej gminy do uczestnictwa w Konkursie.

Szczegóły w Regulaminie.