Nowe wzory wniosków dot. świadczeń rodzinnych

04.02.2013
13_02_05_2

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W LIMANOWEJ informuje, iż w Dzienniku Ustaw z dnia 3 stycznia 2013r. pod pozycją 3 opublikowano Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 3 stycznia 2013 r. w sprawie sposobu i trybu postępowania w sprawach o świadczenia rodzinne.

Rozporządzenie zawiera m.in nowe wzory wniosków o świadczenia rodzinne, tj. nowy wzór wniosku dotyczący zasiłku rodzinnego oraz dodatków do zasiłku
rodzinnego, zasiłku pielęgnacyjnego, specjalnego zasiłku opiekuńczego, świadczenia pielęgnacyjnego oraz jednorazowej zapomogi z tytułu urodzenia się dziecka. (druki do pobrania).

Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem następującym po dniu ogłoszenia tj. z dniem 4 stycznia 2013r.

WYKAZ DOKUMENTÓW DO ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH NA OKRES ZASIŁKOWY 2012/2013 ORAZ INFORMACJE DOTYCZĄCE USTALANIA PRAWA DO TYCH ŚWIADCZEŃ - GOPS W LIMANOWEJ

13_02_05_2