Mordarka najlepsza w powiecie

10.02.2013

W dniu 4 lutego br. na hali sportowej przy ZSS nr 3 w Limanowej odbyły się rozgrywki w koszykówce chłopców w ramach Powiatowej Gimnazjady Młodzieży. Naszą gminę reprezentowało Gimnazjum z Mordarki - zwycięzcy Mistrzostw Gminy Limanowa, którzy okazali się też najlepsi w powiecie. Chłopcy grali w składzie: Kamil Sławek, Krystian Pietrzak, Przemysław Ociepka, Grzegorz Jedlecki, Damian Smoleń, Artur Mruk,
Jakub Biernat, Dawid Mąka, Jakub Florek. Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego Janusz Zelek.

Do zawodów zgłosiło się 7 zespołów: Gimnazjum nr 1 z Mszany Dolnej, Gimnazjum ze Słopnic, Gimnazjum z Mordarki, Gimnazjum z Łukowicy, Gimnazjum z Tymbarku, Gimnazjum z Mszany Górnej, Gimnazjum nr 3 z Limanowej. Mecze rozgrywane były w trzech grupach.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I miejsce - Gimnazjum Mordarka
II miejsce - Gimnazjum Tymbark
III miejsce - Gimnazjum 3 Limanowa
IV miejsce - Gimnazjum Łukowica
V-VI miejsce - Gimnazjum 1 Mszana Dolna, Gimnazjum Mszana Górna
VII miejsce - Gimnazjum Słopnice

Zawody rejonowe odbędą się 6 marca br. w ZSS nr 3 w Limanowej. Naszej drużynie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

B.P.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA