Festiwal Zawodów

26.02.2013

W dniach 11 marca br. w Limanowej i 22 marca br. w Mszanie Dolnej odbędzie się Festiwal Zawodów, skierowany do uczniów klas III gimnazjów i ich rodziców. Festiwal zawodów organizowany jest przez Centrum Kształcenia Ustawicznego w Limanowej w ramach realizacji projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce".

Głównym celem projektu jest wzmocnienie kształcenia zawodowego, skuteczniejsze powiązanie jego oferty z potrzebami rynku pracy oraz poprawa społecznego odbioru
wizerunku tej sfery edukacji. Realizacja zadania przyczynić się ma do promocji szkolnictwa zawodowego oraz upowszechniania wśród gimnazjalistów wiedzy zawodoznawczej.

W realizacji projektu bierze udział pięć szkół z terenu powiatu limanowskiego:
- Zespół Technicznych i Ogólnokształcących z Limanowej,
- Zespół Szkół nr 1 z Limanowej,
- Zespół Szkół ze Szczyrzyca,
- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Mszany Dolnej,
- Zespół Szkół Techniczno - Informatycznych z Mszany Dolnej

Szkoły biorące udział w projekcie zaprezentują nauczane branże.

W ramach projektu uczniowie III klas gimnazjum będą mieli możliwość nieodpłatnego skorzystania z porad doradców zawodowych z Powiatowego Urzędu Pracy w Limanowej oraz Centrum Kształcenia Ustawicznego w Limanowej.

W dniu 11 marca 2013 r. Festiwal Zawodów odbywał się będzie od godz. 9:00 - 14:00 w budynku Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących przy ulicy Zygmunta Augusta 8 w Limanowej, natomiast dnia 22 marca 2013 r. od godziny 9:00 - 14:00 w budynku Zespołu Szkół Techniczno - Informatycznych przy ulicy Starowiejskiej 4 w Mszanie Dolnej.

Szkoły gimnazjalne, które chcą wziąć udział w Festiwalu Zawodów mogą rejestrować się telefonicznie do dnia 8 marca br. w godzinach od 8:00 do 14:30 pod numerami tel.:
- 18/ 337 26 02 - ZST i O w Limanowej
- 18/331 01 98 - ZSTI w Mszanie Dolnej

Podczas Festiwalu Zawodów w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej odbędzie się konkurs ogólnej wiedzy na temat zawodów.

W realizacji projektu bierze udział pięć szkół z terenu powiatu limanowskiego:
- Zespół Technicznych i Ogólnokształcących z Limanowej,
- Zespół Szkół nr 1 z Limanowej,
- Zespół Szkół ze Szczyrzyca,
- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Mszany Dolnej,
- Zespół Szkół Techniczno - Informatycznych z Mszany Dolnej

Szkoły biorące udział w projekcie zaprezentują nauczane branże.

- 18/ 337 26 02 - ZST i O w Limanowej
- 18/331 01 98 - ZSTI w Mszanie Dolnej