BIBLIOTEKA DLA SENIORA

06.02.2013

W czwartek 7 lutego o godzinie 17.00 w limanowskiej Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej popołudnie dedykowane seniorom i osobom starszym. W programie - ciekawy wykład odnośnie zdrowego odżywiania oraz prezentacja multimedialna. Wstęp wolny.

To kolejna oferta kierowana ze strony limanowskiej książnicy do osób starszych (ale też wszystkich innych zainteresowanych). W ostatnim czasie (wrzesień 2012r.) biblioteka
włączyła się w ogólnopolską akcję 60+ KULTURA. Cyklicznie organizowane są też - po wcześniejszym umówieniu - warsztaty z obsługi komputera i urządzeń peryferyjnych.

Spotkanie poświęcone zdrowemu odżywianiu i związanemu z nim bezpośrednio, zdrowemu stylowi życia. Wykład pt. "Wpływ stylu życia na zdrowie człowieka" zaprezentuje Marek Dudek, specjalista od tej tematyki. Wyemitowana zostanie także multimedialna prezentacja poświęcona ciekawym książkom z księgozbioru limanowskiej MBP, poświęconym tematyce korespondującej z wykładem ("Co w bibliotece o zdrowym żywieniu można przeczytać?"). Początek spotkania w bibliotece o godzinie 17.00. Wstęp wolny.