Udane Ferie w WKK Kisielówka

30.01.2013

Jak co roku Wiejski Klub Kultury w Kisielówce na czas ferii przygotował zajęcia dla dzieci i młodzieży.

Zajęcia odbywały się na świeżym powietrzu, jak i w środku w Klubie. Na zewnątrz były to zajęcia sportowe: kto pierwszy zjedzie z górki, bitwa na kulki, rzut do celu, lepienie bałwana, a w świetlicy - gra w piłkarzyki, tenisa stołowego, gry planszowe głośne czytanie bajki Hansa Christiana
Andersena "Dziewczynka z zapałkami" i robienie ilustracji związanych z tą bajką.

Ferie zakończyły się występem jasełkowym, na który przybyli: sołtys wsi Kisielówka - Teresa Wilczek, ks. Zbigniew Kruczyński z Parafii w Pasierbcu, Prezes OSP Kisielówka - Józef Wąsowicz z żoną, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kisielówce - Wiesława Kunicka oraz rodzice, dzieci, babcie i dziadkowie.

Wszystkie zajęcia przebiegały w miłej i sympatycznej atmosferze. Nagrody rzeczowe jak i poczęstunek dla wszystkich uczestników ufundował Urząd Gminy Limanowa. Cieszymy się, że przez okres ferii mogliśmy najmłodszym zagospodarować wolny czas.

AP

AP