Siekierczyna najlepsza w mini koszykówce

05.01.2013

W dniu 4 stycznia 2013r. odbyły się zawody o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w mini piłce koszykowej dziewcząt - w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (Szkoły Podstawowe ur. 2000 i młodszych). Najlepsza okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Siekierczynie.

Turniej odbył się przy ZSM w Mszanie Dolnej. Rywalizowało sześć zespołów.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
I miejsce - SP 1 Siekierczyna
II miejsce - ZPO Słopnice
III miejsce - SP 1 Mszana Dolna
IV miejsce - SP Olszówka
V miejsce - SP 2 Limanowa
VI miejsce - SP Świdnik

Awans do zawodów rejonowych zdobyła drużyna SP 1 Siekierczyna w składzie: Ilona Janczyk, Patrycja Florek, Patrycja Sławek, Natalia Wojtas, Izabela Łyszczarz, Kinga Nguyen, Ewa Sułkowska, Weronika Kowalczyk, Klaudia Dara, Klaudia Lis, Natalia Sławek, Natalia Kądziołka. Opiekunem zespołu jest Włodzimierz Wróbel.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

B.P.

Turniej odbył się przy ZSM w Mszanie Dolnej. Rywalizowało sześć zespołów.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
I miejsce - SP 1 Siekierczyna
II miejsce - ZPO Słopnice
III miejsce - SP 1 Mszana Dolna
IV miejsce - SP Olszówka
V miejsce - SP 2 Limanowa
VI miejsce - SP Świdnik

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

B.P.