PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT

31.01.2013

W dniu 30 stycznia br. w Zespole Szkół w Pasierbcu odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa Gimnazjów w Piłce Koszykowej Dziewcząt. Zawody zostały rozegrane każdy z każdym. I miejsce zdobyły dziewczęta z Zespołu Szkół w Starej Wsi I w składzie: Anna Kuzar, Gabriela Michalik, Karolina Sułkowska, Marta Bugajska, Katarzyna Duda, Natalia Kądziołka, Paulina Wróbel, Karolina Twaróg, Katarzyna Strug, Izabela Dębska, Anita
Więcek, Karolina Kędroń. Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego Marek Młynarczyk.

Po rozegraniu wszystkich spotkań wyniki turnieju przedstawiają się następująco:
I miejsce - Gimnazjum ze Starej Wsi I
II miejsce - Gimnazjum z Mordarki
III miejsce - Gimnazjum ze Starej Wsi II
IV miejsce - Gimnazjum z Pasierbca.

Dyplomy i nagrody rzeczowe uczestnikom zawodów ufundował Urząd Gminy Limanowa.

Gminę Limanowa na Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży w Piłce Koszykowej Dziewcząt, która odbędzie się 7 lutego br. w Zespole Szkół Samorządowych Nr 3 w Limanowej będzie reprezentować drużyna z Zespołu Szkół w Starej Wsi I. Dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Piłka Koszykowa jest w naszej gminie coraz bardziej popularną dyscypliną sportową, a poziom gry zawodników z każdym rokiem jest coraz wyższy.

B.P.

Po rozegraniu wszystkich spotkań wyniki turnieju przedstawiają się następująco:
I miejsce - Gimnazjum ze Starej Wsi I
II miejsce - Gimnazjum z Mordarki
III miejsce - Gimnazjum ze Starej Wsi II
IV miejsce - Gimnazjum z Pasierbca.

Dyplomy i nagrody rzeczowe uczestnikom zawodów ufundował Urząd Gminy Limanowa.

B.P.