Nabór do ostatniej edycji projektu doradczo-szkoleniowego Instrumenty Szybkiego Reagowania

14.01.2013

Zapraszamy do wzięcia udziału w IV(ostatnim) naborze do projektu „Instrument Szybkiego Reagowania”, który umożliwia Państwa firmie skorzystanie z całkowicie bezpłatnego pakietu doradztwa, szkoleń, sesji coachingowych oraz mentoringowych jak również przygotowania strategicznego planu rozwoju.

Projekt jest realizowany przez Polską Agencję Rozwoju i Przedsiębiorczości i ma na celu przeciwdziałanie skutkom spowolnienia gospodarczego poprzez dostarczenie najwyższej jakości specjalistycznych usług doradczych i szkoleniowych w obszarach strategii , zarządzania, marketingu, sprzedaży, finansów oraz  logistyki.

W Naborze zakłada się kwalifikację co najmniej 63 podmiotów  w tym
- co najmniej 2 mikroprzedsiębiorców;
- co najmniej 45 małych i średnich przedsiębiorców;
- co najmniej 16 dużych przedsiębiorców

Projekt ISR to jedna z ostatnich możliwości skorzystania z bezpłatnej pomocy doradczej i szkoleniowej w tym okresie rozliczeniowym funduszy unijnych, gdyż niewiadomą pozostaje dalszy kształt rynku dofinansowanych szkoleń  w przyszłości. W związku z niniejszym tym bardziej zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w naborze który będzie trwał do 11 lutego 2013.

W przypadku zainteresowania przystąpieniem do projektu proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy, wówczas przekażę Państwu pełną informację dot. założeń działania jak również metodologii pracy.

Ariadna Leśniewska

605-064-000