Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Nabór do ostatniej edycji projektu doradczo-szkoleniowego Instrumenty Szybkiego Reagowania

14.01.2013

Zapraszamy do wzięcia udziału w IV(ostatnim) naborze do projektu „Instrument Szybkiego Reagowania”, który umożliwia Państwa firmie skorzystanie z całkowicie bezpłatnego pakietu doradztwa, szkoleń, sesji coachingowych oraz mentoringowych jak również przygotowania strategicznego planu rozwoju.

 

Projekt jest realizowany przez Polską Agencję Rozwoju i Przedsiębiorczości i ma na celu przeciwdziałanie skutkom spowolnienia gospodarczego poprzez dostarczenie najwyższej jakości specjalistycznych usług doradczych i szkoleniowych w obszarach strategii , zarządzania, marketingu, sprzedaży, finansów oraz  logistyki.

 

 W Naborze zakłada się kwalifikację co najmniej 63 podmiotów  w tym
- co najmniej 2 mikroprzedsiębiorców;
- co najmniej 45 małych i średnich przedsiębiorców;
- co najmniej 16 dużych przedsiębiorców

 Projekt ISR to jedna z ostatnich możliwości skorzystania z bezpłatnej pomocy doradczej i szkoleniowej w tym okresie rozliczeniowym funduszy unijnych, gdyż niewiadomą pozostaje dalszy kształt rynku dofinansowanych szkoleń  w przyszłości. W związku z niniejszym tym bardziej zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w naborze który będzie trwał do 11 lutego 2013.

W przypadku zainteresowania przystąpieniem do projektu proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy, wówczas przekażę Państwu pełną informację dot. założeń działania jak również metodologii pracy.

 

Ariadna Leśniewska

605-064-000

[email protected]

Zapraszamy do wzięcia udziału w IV(ostatnim) naborze do projektu „Instrument Szybkiego Reagowania”, który umożliwia Państwa firmie skorzystanie z całkowicie bezpłatnego pakietu doradztwa, szkoleń, sesji coachingowych oraz mentoringowych jak również przygotowania strategicznego planu rozwoju.

 

Projekt jest realizowany przez Polską Agencję Rozwoju i Przedsiębiorczości i ma na celu przeciwdziałanie skutkom spowolnienia gospodarczego poprzez dostarczenie najwyższej jakości specjalistycznych usług doradczych i szkoleniowych w obszarach strategii , zarządzania, marketingu, sprzedaży, finansów oraz  logistyki.

 

 W Naborze zakłada się kwalifikację co najmniej 63 podmiotów  w tym
- co najmniej 2 mikroprzedsiębiorców;
- co najmniej 45 małych i średnich przedsiębiorców;
- co najmniej 16 dużych przedsiębiorców

 Projekt ISR to jedna z ostatnich możliwości skorzystania z bezpłatnej pomocy doradczej i szkoleniowej w tym okresie rozliczeniowym funduszy unijnych, gdyż niewiadomą pozostaje dalszy kształt rynku dofinansowanych szkoleń  w przyszłości. W związku z niniejszym tym bardziej zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w naborze który będzie trwał do 11 lutego 2013.

W przypadku zainteresowania przystąpieniem do projektu proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy, wówczas przekażę Państwu pełną informację dot. założeń działania jak również metodologii pracy.

 

Ariadna Leśniewska

605-064-000

[email protected]Liczba wyświetleń: 1322
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne