Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

MARR szuka firm i specjalistów do projektu. Od 3.500 do 5.000 złotych miesięcznie

14.01.2013

Ostatnia szansa na płatny staż lub zatrudnienie - w lutym zakończy się rekrutacja firm, pracowników i jednostek naukowych do projektu Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego: Wiedza, praktyka, kadry - klucz do sukcesu.

 

zatrudnienie w firmach
Tylko do 21 stycznia lub do 11 lutego zapraszamy pracowników jednostek naukowych i dużych przedsiębiorstw z całej Polski oraz mikro, małe i średnie firmy z Małopolski do zgłoszenia udziału w projekcie.

 

Finansujemy w 50% (do 5.000 złotych) 6-miesięczne zatrudnienie wysoko wykwalifikowanego personelu.

staże w jednostkach naukowych

Z kolei do 24 stycznia pracownicy mikro, małych i średnich firm mogą zgłosić się na staż w jednostkach naukowych. Staże rozpoczną się już w marcu.

Miesięcznie będzie można otrzymać do 3.500 złotych przez 3 miesiące.

 

Szczegółowe informacje o rekrutacji znajdują się na stronie www.marr.pl/wipkadry oraz pod nr tel. + 48 12 417 74 15.

Celem projektu  jest wzmocnienie współpracy i transferu wiedzy pomiędzy jednostkami naukowymi i uczelniami, a przedsiębiorstwami, podniesienie kompetencji pracowników MŚP oraz zwiększenie doświadczenia biznesowego pracowników naukowych.

Źródło finansowania: Unia Europejska w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (PO KL).

Ostatnia szansa na płatny staż lub zatrudnienie - w lutym zakończy się rekrutacja firm, pracowników i jednostek naukowych do projektu Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego: Wiedza, praktyka, kadry - klucz do sukcesu.

 

zatrudnienie w firmach
Tylko do 21 stycznia lub do 11 lutego zapraszamy pracowników jednostek naukowych i dużych przedsiębiorstw z całej Polski oraz mikro, małe i średnie firmy z Małopolski do zgłoszenia udziału w projekcie.

 

Finansujemy w 50% (do 5.000 złotych) 6-miesięczne zatrudnienie wysoko wykwalifikowanego personelu.

staże w jednostkach naukowych

Z kolei do 24 stycznia pracownicy mikro, małych i średnich firm mogą zgłosić się na staż w jednostkach naukowych. Staże rozpoczną się już w marcu.

Miesięcznie będzie można otrzymać do 3.500 złotych przez 3 miesiące.

 

Szczegółowe informacje o rekrutacji znajdują się na stronie www.marr.pl/wipkadry oraz pod nr tel. + 48 12 417 74 15.

Celem projektu  jest wzmocnienie współpracy i transferu wiedzy pomiędzy jednostkami naukowymi i uczelniami, a przedsiębiorstwami, podniesienie kompetencji pracowników MŚP oraz zwiększenie doświadczenia biznesowego pracowników naukowych.

Źródło finansowania: Unia Europejska w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (PO KL).Liczba wyświetleń: 1450
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne