Halowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy o Puchar Wójta Gminy Limanowa

22.01.2013

W dniu 23 stycznia 2013 roku na hali sportowej w Rupniowie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy z terenu Gminy Limanowa o Puchar Wójta Gminy Limanowa.

W turnieju wzięło udział siedem drużyn, zawodnicy Ludowych Klubów Sportowych rocznik 1997 i młodsi z terenu gminy Limanowa. Od pierwszego gwizdka sędziego Jana Kurka rozgorzała prawdziwa
sportowa walka o każdy metr parkietu. Młodzi zawodnicy z sercem i poświęceniem angażowali się w każdą przeprowadzaną przez siebie akcję. Turniej stał na dobrym piłkarskim poziomie, każdy mecz przynosił bardzo wiele emocji.

O zwycięstwie zadecydowały rzuty karne, w których lepsza okazała się drużyna gospodarzy. Chłopcy grali w składzie: Kamil Moskal, Dariusz Nowak, Jan Pająk, Paweł Korta, Sylwester Malec, Marcin Trojański, Paweł Kaczmarczyk, Paweł Kumański, Sylwester Kaczmarczyk, Kamil Raczek. Opiekunem drużyny jest Robert Piwowarczyk.

Drużyny zajęły następujące miejsca:
I miejsce - LKS Rupniów
II miejsce - LKS "Wierchy" Pasierbiec
III miejsce - LKS "Smolnik" Męcina
IV miejsce - LKS "Olimpia" Pisarzowa
V – VII miejsca
- LKS "Starówka" Stara Wieś
- LKS Mordarka
- LKS „Słomka” Siekierczyna

Puchary dla najlepszych trzech drużyn oraz nagrody i dyplomy dla wszystkich ufundował Urząd Gminy Limanowa.

Cieszymy się, że w Gminie Limanowa ferie odbywają sie na sportowo. Gratulujemy !!!

B.P.

Drużyny zajęły następujące miejsca:
I miejsce - LKS Rupniów
II miejsce - LKS "Wierchy" Pasierbiec