Ferie w WDK Sowliny

28.01.2013

Ferie zimowe dobiegły końca. W tym czasie w WDK Sowliny miało miejsce wiele różnorodnych atrakcji, mających na celu urozmaicić czas ferii dzieciom i młodzieży. Czas ten upłynął w sympatycznej atmosferze, pełnej uśmiechów i radości.

W ramach zajęć odbył się "III Zimowy Turniej - Piłkarzyki Ferie 2013", a jego uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy ufundowane przez Urząd Gminy Limanowa. Nie zapomnieliśmy też o zimowym dokarmianiu zwierząt. Zbudowaliśmy nowy karmnik i teraz z okien Klubu można obserwować naszych małych gości. Były też zajęcia z malowania zimowych inspiracji na dużym formacie, nie zabrakło również czegoś dla osłody. Grupa młodzieży przygotowała pyszne "gofry" z naturalnych produktów wiejskich za co im dziękujemy.

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy i wolny czas zabawy również dobiegł końca. Zapraszamy na następne ferie w WDK Sowliny za rok.

Informujemy, że zajęcia dodatkowe z języka angielskiego prowadzone przez mgr Joannę Krasek będą nadal kontynuowane. Wszelkie informacje na ten temat w WDK Sowliny. Pozdrawiamy i zapraszamy.

TK

TK