Ferie w bibliotece w Rupniowie

29.01.2013

Podobnie, jak w latach ubiegłych biblioteka przygotowała zajęcia dla swoich młodych czytelników.

W konkursie plastycznym dzieci dowolną techniką wykonywały laurkę dla Babci i Dziadka oraz ilustracje do ulubionych wierszy Juliana Tuwima.

W dniu 25.01. rozegrany został turniej o tytuł "Mistrza Szachowego", którym został Kamil Raczek - uczeń II kl. Gimnazjum. i tytuł "Mistrza Warcabowego", w którym zwyciężył Michał Natanek - uczeń III kl. Szk. Podst.

Był to również dzień podsumowania ferii i wzorem lat ubiegłych ogłoszono czytelnika roku. Tym razem dyplomy i nagrody przyznano w dwóch kategoriach wiekowych.

Czytelnikami 2012 ROKU zostali: Monika Banach - kl. VI Szk. Podst. i Michał Natanek - kl. II Szk. Podst.

Wyróżnienia za najciekawsze prace plastyczne otrzymały: Izabela Szczygieł lat 12, Monika Banach lat 12, Wiktoria Bałdo lat 10, Aleksandra Nowak lat 9.

Dyplomy i nagrody wręczał Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej - Jacenty Musiał i pracownik biblioteki Anna Wiktor.

A.W.

A.W.