Dotacje dla przedsiębiorczych w 2013 roku

07.01.2013

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w roku 2013, realizuje działania na rzecz wsparcia i rozwoju przedsiębiorstw. Obowiązkiem spoczywającym na PARP jest dołożenie wszelkich starań, aby wsparcie to, wykorzystane zostało w sposób najbardziej efektywny.

Pula dotacji w 2013 roku na realizację programów operacyjnych może wynieść ponad 7 mld euro. Pieniądze te, są cały czas dostępne, wystarczy tylko mieć swój plan i dążyć do jego realizacji, w czym pomoc ma Agencja.

Misją przewodnią PARP jest „wsparcie przedsiębiorców w realizacji ich wizji”. Przedsiębiorcy oraz osoby planujące założenie działalności gospodarczej będą w szczególny sposób wspierane przy realizacji wszystkich istotnych funkcji działania przedsiębiorstwa poprzez szkolenia, doradztwo oraz dofinansowanie.

Prezentujemy Państwu możliwości jakie daje PARP w 2013 roku.

Prezentujemy Państwu możliwości jakie daje PARP w 2013 roku.