Wioletta Orczykowska brązową medalistką Mistrzostw Polski Seniorów

23.12.2012

W dniach 19-22 grudnia 2012r. w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców na krótkim basenie. Klub Sportowy Limanowa-swim reprezentowała Wioletta Orczykowska trenująca w Szkole Mistrzostwa Sportowego.

Wiola podczas swojego pierwszego startu na Mistrzostwach Polski Seniorów na dystansie 200m stylem dowolnym odniosła swój życiowy sukces zdobywając brązowy medal. 200m stylem dowolnym Wiola przepłynęła w czasie 2'01"79 uzyskując tym samym pierwszą klasę sportową. Wynik ten jest również nowym rekordem życiowym.

Ostatni dzień Mistrzostw okazał się być bardzo szczęśliwy dla zawodniczki naszego klubu. Brązowy medal wywalczyła będąc szybszą od czwartej zawodniczki o jedną setną sekundy. Ten wynik stał się wspaniałym prezentem świątecznym dla wszystkich miłośników pływania na Limanowszczyźnie oraz z pewnością dla wspierających Wiolettę rodziców - Beatę i Bogdana Orczykowskich.

Jeszcze raz bardzo serdecznie gratulujemy wspaniałego startu na Mistrzostwach Polski Seniorów.

swim

swim