Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Udane występy zawodników z KS "Limanowa-Swim"

01.12.2012

Ostatni weekend listopada br. był bardzo pracowity dla zawodników Klubu Sportowego "Limanowa-Swim". Zawodnicy 14-letni i starsi w sobotę 24.11.2012 r. startowali w Oświęcimiu podczas Grand Prix Małopolski, natomiast w niedzielę 25.12.2012 r. w zawodach udział wzięli wszyscy zawodnicy.

Rywalizacja, radość, adrenalina, sukces to słowa, które przychodzą na myśl po ostatnim weekendzie.

W sobotę podczas GPM w Oświęcimiu Wioletta Orczykowska okazał sie być najlepszą zawodniczką w kategorii wiekowej 15-latków. Pozostali zawodnicy poprawili swoje rekordy życiowe i zdobywali niezbędne doświadczenie podczas rywalizacji z najlepszymi zawodnikami z małopolski. Zawodnicy Ci dzięki współpracy z MOS.PL mają możliwość uczestniczyć bezpłatnie w zajęciach dwa razy w tygodniu.

Niedziela to dzień pełen wrażeń sportowych.

Dobrą pasę rozpoczęli najmłodsi zawodnicy KS "Limanowa-Swim" zdobywając 4 medale złote i 1 brązowy. Po 2 medale złote zdobyły Katarzyna Pilawska i Julia Mruk. Do zdobyczy zawodniczek KS "Limanowa-Swim" brązowy medal dołożył Kacper Sewielski. Gratulacje!!!

Zaraz po najmłodszych zawodnikach na dwa razy dłuższym dystansie 50m wystartowali starsi zawodnicy. Widomska Paulina dwukrotnie stanęła na podium zdobywając srebrne medale, taki sam rezultat lecz w innej kategorii wiekowej uzyskała Natalia Orczykowska. Brązowy medal zdobył Piotr Więcek. Dwie zawodniczki Klubu zajęły nielubiane czwarte miejsce były nimi Natalia Tokarczyk i Justyna Zborowska. Wszystkim zawodnikom gratulujemy rekordów i udanych startów.

Okrasą zawodów w Myślenicach była rywalizacja w sztafecie mix 10x25m delfinem. W sztafetach startowali zarówno zawodnicy jak i trenerzy.

Klub Sportowy "Limanowa-Swim" wywalczył w sztafecie III miejsce zdobywając piękny puchar.

W ogólnej klasyfikacji drużynowej na 23 startujące kluby KS "Limanowa-Swim" zajął III miejsce.