Udane starty Wioletty Orczykowskiej za zawodach pływackich w Raciborzu

03.12.2012

Dnia 30 listopada br. w Raciborzu miały miejsce dwudniowe drużynowe zawody w pływaniu w ramach Ligi Szkół Mistrzostwa Sportowego. Wystartowało 225 najlepszych pływaków z całej Polski: Poznania, Wrocławia, Szczecina, Oświęcimia, Krakowa, Raciborza, Zielonej Góry, Gdańska. W zawodach uczestniczyła zawodniczka Klubu Sportowego "Limanowa - Swim" Wioletta Orczykowska pływająca w SMS KRAKÓW.

Wioletta wystartowała w 5-ciu kategoriach indywidualnych 50,100,200,400 stylem
dowolnym, 50 stylem motylkowym uzyskując 4 rekordy życiowe oraz 4 sztafetach 4x100m dowolnym, 4x200m dowolnym 4x100m zmiennym, 8x50m dowolnym (sztafeta mieszana).

Po bardzo dobrych startach indywidualnych Wiola została sklasyfikowana na 3 pozycji w stylu dowolnym w kategorii open.

Doskonałe starty wszystkich zawodników pozwoliły SMS KRAKÓW na zajęcie II miejsca ustępując jedynie SMS OŚWIĘCIM.

Gratulujemy i życzymy Wioli oraz jej koleżankom i kolegom dalszych sukcesów, kolejnych pobijanych rekordów życiowych oraz pozytywnego współzawodnictwa.

/swim/

Wioletta wystartowała w 5-ciu kategoriach indywidualnych 50,100,200,400 stylem