Piłka Siatkowa Dziewcząt

06.12.2012

W dniu 6 grudnia 2012r. w Zespole Szkół w Pisarzowej odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa Gimnazjów w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

Do turnieju swój udział zgłosiło 5 drużyn. Zawody zostały rozegrane każdy z każdym. Poziom zawodów był wysoki. Po zaciętej walce i bardzo dobrej grze I miejsce i awans na zawody powiatowe wywalczyły dziewczęta z Gimnazjum w Pisarzowej. Będą one reprezentować Gminę Limanowa na
tych zawodach 13 grudnia br. w ZSM Nr 1 w Mszanie Dolnej.

Dziewczęta grały w składzie : Monika Woźniak, Anna Tobiasz, Magdalena Ryś, Dagmara Leśniak, Marcelina Cabała, Sylwia Jurczak, Klaudia Tokarczyk, Katarzyna Sławek, Kamila Kożuch, Natalia Pietryga, Maria Kuc, Magdalena Woźniak. Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego Michał Majka.

Po rozegraniu wszystkich spotkań wyniki turnieju przedstawiają się następująco:
I miejsce - Gimnazjum w Pisarzowej
II miejsce - Gimnazjum w Męcinie
III miejsce - Gimnazjum w Mordarce
IV miejsce - Gimnazjum w Rupniowie
V miejsce - Gimnazjum w Pasierbcu

Wręczenia nagród i dyplomów dokonali: Magdalena Strzebońska - Dyrektor Zespołu Szkół w Pisarzowej i nauczyciele wychowania fizycznego - opiekunowie drużyn.

KPTS

tych zawodach 13 grudnia br. w ZSM Nr 1 w Mszanie Dolnej.

Po rozegraniu wszystkich spotkań wyniki turnieju przedstawiają się następująco:
I miejsce - Gimnazjum w Pisarzowej
II miejsce - Gimnazjum w Męcinie