Piłka Siatkowa Chłopców

03.12.2012

W dniu 4 grudnia 2012r. w Zespole Szkół w Pisarzowej odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa Gimnazjów w Piłce Siatkowej Chłopców.

Do turnieju swój udział zgłosiło 5 drużyn. W rywalizacji po zaciętej walce i bardzo dobrej grze I miejsce i awans na zawody powiatowe wywalczyli gospodarze zawodów - chłopcy z Gimnazjum w Pisarzowej i będą oni reprezentować Gminę Limanowa na tych zawodach w ZS Nr 1
w Limanowej 13 grudnia br.

Chłopcy grali w składzie : Kamil Kurzeja, Patryk Górszczyk, Michał Małucha, Krzysztof Młynarczyk, Mikołaj Kryzia, Patryk Małucha, Łukasz Papież, Dominik Frączek, Maciej Górszczyk, Krzysztof Kowalski, Mateusz Konik, Kamil Serafin, Rafał Stępień. Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego Łukasz Sukiennik.

Po rozegraniu wszystkich spotkań wyniki turnieju przedstawiają się następująco:
I miejsce - Gimnazjum w Pisarzowej
II miejsce - Gimnazjum w Mordarce
III miejsce - Gimnazjum w Męcinie
IV miejsce - Gimnazjum w Pasierbcu
V miejsce - Gimnazjum w Starej Wsi Woli

Wręczenia nagród i dyplomów dokonali: Magdalena Strzebońska - Dyrektor Zespołu Szkół w Pisarzowej i nauczyciele wychowania fizycznego - opiekunowie drużyn.

KPTS

w Limanowej 13 grudnia br.

Po rozegraniu wszystkich spotkań wyniki turnieju przedstawiają się następująco:
I miejsce - Gimnazjum w Pisarzowej
II miejsce - Gimnazjum w Mordarce