"Ozdoby choinkowe" w WKK w Kisielówce

16.12.2012

Kiedy gościsz w naszych domach choinko zielona, wszystko lepsze i piękniejsze staje się dokoła. Jest zaklęta w twoich igłach jakaś moc krzepiąca, która grzeje nasze serca, jak promienie słońca.

Dnia 15 grudnia br. w Wiejskim Klubie Kultury w Kisielówce zostały zorganizowane warsztaty plastyczne pod nazwą "Ozdoby choinkowe" dla dzieci i młodzieży. Uczyliśmy się wykonywania choinek z kolorowych
piórek, malowaliśmy styropianowe bombki, robiliśmy aniołki z makaronów, itp.

Efektem naszych prac były przepiękne ozdoby, którymi wspólnie ubraliśmy choinkę na naszej świetlicy.

Wszystkie nasze prace można obejrzeć na poniższych fotografiach.

AP

piórek, malowaliśmy styropianowe bombki, robiliśmy aniołki z makaronów, itp.

Wszystkie nasze prace można obejrzeć na poniższych fotografiach.

AP