Moja ulubiona kolęda lub pastorałka

02.12.2012

Zespół szkół im. Stanisława Wyspiańskiego w Rupniowie zaprasza do udziału w IV Miejsko - Gminnym Bożonarodzeniowym Konkursie Plastycznym dla dzieci niepełnosprawnych pod hasłem: "Moja ulubiona kolęda lub pastorałka".

Konkurs jest adresowany do niepełnosprawnych uczniów oddziałów przedszkolnych, szkół podstawowych oraz gimnazjów z terenu gminy i miasta Limanowa. Celem konkursu jest kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych,
popularyzacja kolęd i pastorałek oraz podejmowania działań plastycznych i rozwijanie talentu artystycznego przez dzieci.

REGULAMIN KONKURSU

REGULAMIN KONKURSU