Mini Koszykówka Dziewcząt

20.12.2012

W dniu 20 grudnia br. w Zespole Szkół w Pasierbcu odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Mini Koszykówce Dziewcząt. Do rywalizacji o tytuł Mistrza przystąpiło 6 drużyn ze Szkół Podstawowych z terenu naszej gminy. Zawody zostały rozegrane w dwóch grupach.

Zwycięska drużyna dziewcząt grała w składzie: Ilona Janczyk, Patrycja Florek, Patrycja Sławek, Natalia Wojtas, Izabela Łyszczarz, Kinga Nguyen, Ewa Sułkowska, Weronika Kowalczyk, Klaudia Dara, Klaudia Lis, Natalia Sławek, Natalia Kądziołka. Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego Włodzimierz Wróbel.

Po rozegraniu wszystkich spotkań wyniki turnieju przedstawiają się następująco:
I miejsce - Szkoła Podstawowa w Siekierczynie I
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Starej Wsi I
III miejsce - Szkoła Podstawowa w Pasierbcu
IV miejsce - Szkoła Podstawowa w Mordarce
V miejsce - Szkoła Podstawowa w Rupniowie
V miejsce - Szkoła Podstawowa w Starej Wsi II

Wręczenia nagród i dyplomów dokonali: Wicedyrektor Zespołu Szkół w Pasierbcu - Urszula Nowak wspólnie z nauczycielem wychowania fizycznego - Zbigniewem Królem.

Zwycięska drużyna będzie reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych 4 stycznia 2013r. na hali sportowej przy ZSM nr 1 w Mszanie Dolnej. Życzymy powodzenia!

KPTiS

Po rozegraniu wszystkich spotkań wyniki turnieju przedstawiają się następująco:
I miejsce - Szkoła Podstawowa w Siekierczynie I
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Starej Wsi I