Kolejny raz oddawali krew

10.12.2012

Po raz dziewiąty w dniu 9 grudnia 2012 r. strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Rybiu oraz ich bliscy zebrali sie w remizie aby oddać krew. Ochotnicza Straż Pożarna w Nowym Rybiu od 2010 r. prowadzi akcje pod hasłem " Podaruj życie innym" polegającą na honorowym oddawaniu krwi w remizie OSP.

Efektem zorganizowanej akcji jest oddanie do tej pory prawie 77 litrów krwi przez 171 krwiodawców. Do organizacji akcji przyłączyła sie również Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza przy OSP w Nowym Rybiu. W imieniu biorców krwi Zarząd OSP składa dawcom serdeczne podziękowania, życzymy Wam wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku dużo zdrowia abyście dalej mogli pomagać i ratować życie potrzebującym chorym. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych w 2013 do przyłączenia sie do naszej akcji. Terminy zostaną podane po uzgodnieniu z Oddziałem Terenowym w Limanowej Stacji Krwiodawstwa w Krakowie.

Sternal K.

Sternal K.