Gimnazjum z Pisarzowej ma najlepsze siatkarki

16.12.2012

Gimnazjalistki z Pisarzowej zwyciężyły w Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w Siatkówce Dziewcząt. Turniej odbył się dn. 13 grudnia br. na hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Limanowej.

Organizatorem zawodów był Zespół Placówek Oświatowych - Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Limanowa. Do zawodów zgłosiło
się 10 zespołów.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce GIMNAZJUM PISARZOWA
II - GIMNAZJUM KAMIENICA
III - GIMNAZJUM ŁUKOWICA
IV - GIMNAZJUM TYMBARK
V - GIMNAZJUM SZCZYRZYC
VI - GIMNAZJUM JURKÓW
VII - GIMNAZJUM LASKOWA
VIII - GIMNAZJUM KASINKA MAŁA
IX - GIMNAZJUM 3 LIMANOWA
X - GIMNAZJUM 2 MSZANA DOLNA

Awans do zawodów rejonowych zdobyła drużyna Gimnazjum Pisarzowa w składzie: Monika Woźniak, Anna Tobiasz, Magdalena Ryś, Dagmara Leśniak, Marcelina Cabała, Sylwia Jurczak, Klaudia Tokarczyk, Katarzyna Sławek, Kamila Kożuch, Natalia Pietryga, Maria Kuc, Magdalena Woźniak. Opiekun drużyny jest Michał Majka. Zawody rejonowe odbędą się w Gorlicach.

Drużynie dziewcząt z Pisarzowej serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia na zawodach rejonowych.

KPTS

się 10 zespołów.