Zaproszenie na szkolenie agroturystyczne

14.11.2012

Mając na uwadze potrzebę rozwoju samorządów przez turystykę i agroturystykę oraz nowelizacje przepisów Wójt Gminy Limanowa serdecznie zapraszana szkolenie agroturystyczne, które odbędzie dnia 26 listopada 2012 r. o godz.10.00 na Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Limanowa.

Porządek szkolenia:

1. Otwarcie szkolenia przez władze gminy Limanowa: Władysława Pazdana - Wójta Gminy Limanowa i Józefa Oleksego - Przewodniczącego Rady Gminy Limanowa.
  2. Przedstawienie porządku szkolenia.
  3. Aspekty finansowe i obowiązki przy prowadzeniu agroturystyki i turystyki wiejskiej - mgr Bogusław Daniel - Kierownik Działu Obsługi Bezpośredniej Urzędu Skarbowego w Limanowej.
  4. Wymagania higieniczno-sanitarne w gospodarstwach agroturystycznych i obiektach turystyki wiejskiej w zakresie bezpieczeństwa żywności - mgr Renata Krzysztof - Kierownik Sekcji Higieny Żywienia Żywności Przedmiotów Użytku Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Limanowej.
  5. Prowadzenie działalności agroturystycznej przez osoby ubezpieczone w KRUS - mgr Janusz Zelek - Kierownik Placówki Terenowej KRUS Limanowa.
  6. Rola i zadania samorządów w rozwoju agroturystyki i turystyki wiejskiej wynikająca m.in. z Ustawy o turystyce - mgr Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury Promocji Turystyki i Sportu Urzędu Gminy Limanowa.
  7. Możliwości pozyskiwania środków na rozwój turystyki i agroturystyki - mgr Małgorzata Mrowca - Fundacja Rozwoju Regionów.
  8. Dyskusja.
  9. Wolne wnioski.

Mieszkańców naszej gminy, którzy chcą zapoznać się z zagadnieniami związanymi z otwarciem oraz prowadzeniem działalności agroturystycznej i turystyki wiejskiej serdecznie zapraszamy.

KPTS

Porządek szkolenia:

2. Przedstawienie porządku szkolenia.
  8. Dyskusja.
  9. Wolne wnioski.