Teatrzyk "Kopciuszek" w Męcinie

01.11.2012

Dnia 29 października 2012 r. młodzi, zdolni artyści z kółka teatralnego działającego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pisarzowej wystąpili gościnnie w Bibliotece w Męcinie.

Na przedstawienie pt. "Kopciuszek" przybyły dzieci z Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Męcinie wraz z nauczycielami i rodzicami. Maluchom bardzo podobały się występy. Dzieci były zachwycone pięknymi
kostiumami aktorów. Szczególnie podobała się postać skromnego i pracowitego Kopciuszka.

Występom towarzyszyły melodyjne piosenki. Aktorzy otrzymali gromkie brawa. Przedszkolaki również zaprezentowały swój program artystyczny. Dla małych aktorów to największa radość, kiedy są oglądani, podziwiani i obsypywani brawami. Ich dziecięce roześmiane buzie i błyszczące oczy wyrażają wdzięczność wszystkim tym, którzy przychodzą ich podziwiać.

Dzięki uprzejmości OSP w Męcinie przedstawienie odbyło się w nowej, wspaniałej świetlicy. Dziękujemy wszystkim za życzliwość, obecność i wzruszenia artystyczne.

GBP w Męcinie

GBP w Męcinie