Sukces dziewcząt ze Starej Wsi I na zawodach powiatowych

05.11.2012

W dniu 31 października br. na hali sportowej w Rupniowie odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt ur. 1997-1999 o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w kategorii gimnazjów.

Organizatorem zawodów był ZPO - Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Limanowa. W turnieju wzięło udział 11 zespołów.

Zwyciężczynie Mistrzostw Gminy Limanowa – dziewczęta ze Starej Wsi I grały w składzie: Anna Kuzar, Gabriela Michalik, Karolina Sułkowska, Marta Bugajska, Katarzyna Duda, Natalia Kądziołka, Natalia Tokarz, Justyna Jeż, Katarzyna Strug, Izabela Dębska, Anita Więcek. Opiekunem grupy jest Marek Młynarczyk - nauczyciel wychowania fizycznego.

Klasyfikacja końcowa
I miejsce - G. Słopnice