Stanisława Oleksy nominowana do tytułu "Senior Roku"

14.11.2012

Nominację do tytułu "Senior Roku 2011" w VI Małopolskim Plebiscycie "Poza Stereotypem Senior Roku 2011" otrzymała Stanisława Oleksy - hafciarka, członkini Koła Gospodyń Wiejskich z Męciny. Plebiscyt został zorganizowany przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie.

Rozstrzygnięcie Plebiscytu miało miejsce dn. 12 listopada br., podczas uroczystej gali w Pałacu Biskupa Erazma Ciołka w Krakowie. Tytuł
Seniorki oraz Seniora Roku 2011 otrzymali: Danuta Kleszowska z Krakowa oraz Henryk Kozubski z Wieliczki, a honorowe wyróżnienia: Zofia Puchelak z Krakowa, Teresa Święch z Myślenic, Tadeusz Feliks Siuda z Krakowa.

Stanisława Oleksy z Męciny znalazła się wśród grona 28 seniorów z Małopolski nominowanych do tego prestiżowego tytułu, co należy uznać za duże wyróżnienie.

Ideą Plebiscytu "Senior Roku" organizowanego od 6 lat przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie jest promowanie i nagradzanie aktywnych seniorów, którzy nie zwracając uwagi na upływający czas realizują własne pasje, dają siebie innym, kreują otaczającą rzeczywistość.

KPTS

KPTS