Rozstrzygnięcie konkursu "Moja wymarzona biblioteka"

11.11.2012

Dnia 6 listopada br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kaninie miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod tytułem: "Moja wymarzona biblioteka". Głównym celem konkursu była promocja placówki bibliotecznej jako ośrodka kultury, edukacji i informacji na miarę XXI wieku.

Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży ze szkoły podstawowej. Pierwsze miejsce zdobyła Dudek Marlena z klasy IV, która przedstawiła najciekawszą wizję wymarzonej
książnicy. Zwyciężczyni konkursu serdecznie gratulujemy.

MT

książnicy. Zwyciężczyni konkursu serdecznie gratulujemy.

MT