POMÓŻ UCZNIOM WYGRAĆ PRACOWNIĘ MULTIMEDIALNĄ

27.11.2012

Uczniowie Zespołu Szkół im. Stanisława Konarskiego w Starej Wsi II przystąpili do filmowego konkursu "Zdrowo Najedzeni", którego tematem jest zdrowe i racjonalne odżywianie. Szkoła może wygrać fantastyczne nagrody, między innymi pracownię multimedialną. Z całą pewnością umożliwiłaby ona szkole dotrzymanie kroku nowoczesności.

Organizatorem konkursu jest firma Tesco Polska, która realizuje już 10 lat program Tesco dla Szkół. To program z najdłuższą tradycją i największymi osiągnięciami spośród inicjatyw wspierających szkolnictwo w Polsce. W tym roku Tesco dla Szkół koncentruje się na zdrowym i racjonalnym odżywianiu. Biorąc udział w konkursie dzieci w praktyczny i ciekawy sposób dowiadują się, jak mądrze i zdrowo się odżywiać, by czuć się dobrze i mieć energię do nauki. Bo to, co jedzą dzieci, ma ogromne znaczenie dla ich prawidłowego rozwoju.

W wygranej każdy może pomóc, bowiem to Internauci zdecydują o wyniku konkursu. Wystarczy od 19.11 do 17.12.2012 r. codziennie oddać głos na filmy przygotowane przez uczniów . W tym celu trzeba mieć założone konto na stronie www.tescodlaszkol.pl i być do niego zalogowanym. Rejestracja konta jest prosta: wystarczy podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail, datę urodzenia i wybrany ‘nick’, czyli nazwę lub pseudonim. Kto ma mniej niż 18 lat, musi oczywiście potwierdzić, że ma zgodę rodziców! Po założeniu konta na podany adres e-mail przyjdzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym – dopiero po jego kliknięciu można ustawić hasło do konta, pamiętając, żeby miało przynajmniej 8 znaków i zawierało co najmniej 1 cyfrę. Następnie należy zalogować się i głosować na filmy drużyny Ekozakręceni oraz Zdrowo Zakochani.

Link do filmów:
www.tescodlaszkol.pl/v,1.dhtml?v=22888
www.tescodlaszkol.pl/v,1.dhtml?v=21746

Uczniowie dziękują za każdy oddany głos, który przybliża ich ku wygranej.

H.O.

Link do filmów:
www.tescodlaszkol.pl/v,1.dhtml?v=22888
www.tescodlaszkol.pl/v,1.dhtml?v=21746

Uczniowie dziękują za każdy oddany głos, który przybliża ich ku wygranej.

H.O.