Obchody Święta Odzyskania Niepodległości

07.11.2012

W niedzielę 11 listopada 2012 r. w Pisarzowej odbędą się obchody Święta Odzyskania Niepodległości. Uroczystość rozpocznie o godz. 15.00 Msza Święta, a o godz. 16.30 w Klubie Kultury nastąpi dalsza część programu.

Po Mszy św. w Klubie Kultury odbędzie się wystawa fotograficzna pt. "Moja Mała Ojczyzna - Pisarzowa" - autorem prezentowanych zdjęć jest inż. Stanisław Krześniak. W ramach obchodów Święta Niepodległości ze specjalnym okolicznościowym programem
wystąpią uczniowie z Zespołu Szkół w Pisarzowej, przygotowani przez Teresę Ciuła.

W trakcie trwania uroczystości odbędzie się także wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

Organizatorami uroczystości są: Biblioteka i Klub Kultury w Pisarzowej, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży oraz Zespół Szkół w Pisarzowej.

KPTS

KPTS