Mistrzowie w sieci

11.11.2012

Gminna Biblioteka Publiczna w Kaninie zaprasza dzieci ze szkoły podstawowej w Kaninie na turniej komputerowy pod hasłem: "Mistrzowie w sieci", który odbędzie się 16 listopada o godz.14:00.

W turnieju biorą udział 2 drużyny, które będą rywalizować w zadaniach takich jak:

• "MISTRZ SZYBKIEGO PISANIA" - pisanie na komputerze;

• "Z LUPĄ W SIECI" - wyszukiwanie w Internecie informacji;
  • "PODRÓŻE PO KULTURZE" - zagadki i gry logiczne.

Zawody mają charakter edukacyjny, których zadaniem jest wyrobienie umiejętności posługiwania się komputerem i Internetem oraz korzystania z technologii informacyjnej. Zajęcia wpisują się w edukacyjno - informacyjną funkcję biblioteki publicznej.

• "MISTRZ SZYBKIEGO PISANIA" - pisanie na komputerze;

• "Z LUPĄ W SIECI" - wyszukiwanie w Internecie informacji;
  • "PODRÓŻE PO KULTURZE" - zagadki i gry logiczne.